Такий симптом є досить болючим відчуттям і доставляє великий дискомфорт. Здорові ясна не володіють такою ознакою, але якщо все-таки він проявився, то, швидше за все, має місце запальний процес в тканинах.

З’являється кров у яснах свідчить про таких захворюваннях, як пародонтит або ж гінгівіт, які можуть бути, як самостійними захворюваннями порожнини рота, так і наслідком серйозних системних інфекцій. На жаль, лікування хвороб ясен в Одесі популярно серед різних категорій громадян, як дорослих, так і дітей.

Розповсюджені причини

 • Фактори із зовні, що впливають на поверхню ясен: пошкодження, завдане зубочистками, жорсткими засобами гігієни, твердими продуктами харчування. Наслідком таких пошкоджень є невеликі ранки, які самостійно загоюються протягом тижня.
 • Різні хвороби порожнини рота, наслідки від яких самим несприятливим чином відбиваються на чутливих яснах.
  Хвороби крові, які є патологією.
 • Погана згортання крові.
 • Нестабільний гормональний фон. Наприклад, під час вагітності у жінок.
 • Зуби мудрості, які прорізуються і мають неправильне розташування, тим самим впливають на ясна.
 • Хімічні речовини, які містяться в продуктах: курильні суміші, напої кислотного вмісту.

Результативне лікування кровоточивості ясен допоможе звільнитися від цього страшного симптому, яке при бездіяльності зі сторін пацієнта і лікаря неминуче призводить до таких захворюваннями, як: запальні процеси в органах шлунково-кишкового тракту, розвиток онкології і діабету, підвищується ризик серцевих захворювань.

Щоб уникнути перерахованого вище, необхідна дотримуватися профілактику і проходити своєчасне лікування.

Етапи лікування

 1. Позбавлення від зубних відкладень над і під яснами. Не рекомендується пробувати зробити це самостійно, а звернутися до професійного пародонтологу.
 2. Терапія за допомогою медикаментів. Застосування спеціальних засобів для полоскання рота і аплікацій за допомогою гелю Диклоран Дента або хлоргексидину. Ці препарати мають протизапальний ефект. У домашніх умовах гігієнічні процедури рекомендується проводити не рідше, ніж два рази на день – в першу чергу необхідно прополоскати рот 0.05 процентним хлоргексидином, а через пару хвилин нанести гель на уражену ділянку ясен. Їжу не рекомендується приймати протягом 2 годин після обробки.
 3. Чи правильні режим харчування, без сухих перекусів і великої кількості солодкого.
 4. Правильний догляд за порожниною рота. Зубна щітка з середньою або м’якою ступенем жорсткості. До зубній пасті менше вимог, однак, не варто вибирати з відбілюючим ефектом.

Довірте лікування запалення ясен в Одесі високоспеціалізованих фахівцям сімейного медичного центру «Галсi», які нададуть необхідну допомогу і підберуть правильне лікування по сумірною ціною.