Естетична реставрація зубів – виправлення анатомічної форми зубів, приведення їх у привабливе стан. Ця методика повністю відрізняється від протезування, при якому замість зубів ставиться протез.

Реставрація проводиться саме для відновлення тканин і повернення функцій зубів. Найчастіше проводиться естетична реставрація передніх зубів, оскільки саме вони руйнуються більшою мірою. Причиною руйнування стає карієс, недостатня гігієна порожнини рота або різні пошкодження.

Естетична реставрація зубів

Естетична реставрація проводиться при таких ситуаціях:

  • на зубах є тріщини, потертості та інші дефекти;
  • між зубами є щілини;
  • емаль виливаючи;
  • зуба немає або відсутній його частина;
  • існуючі пломби зносилися або виснажилися;
  • між пломбою і зубом є темна смужка.

Методи естетичної реставрації

Дана послуга включає різні методики залежно від ступеня і характеру пошкодження зубного ряду:

  1. При відколах і більш значні руйнування проводиться нарощування за допомогою фотоотверждающего композитного складу.
  2. При глобальних пошкодженнях проводиться нарощування на встановлений в кореневу частину зубів штифт.
  3. Якщо на поверхні є сколи та потемніння, то для усунення таких дефектів використовуються вініри. Такі конструкції надають зубам естетичний вигляд. На поверхню зубів тонкі пластини кріпляться за допомогою фіксуючого цементу, яка поєднується за кольором емалі. Вініри виготовляються з кераміки, що має різноманітність кольорів. Це дозволяє для кожного клієнта підібрати пластини, які будуть максимально підходити натуральним зубам.

Де замовити реставрацію зубів в Одесі?

У медичному центрі «Галс» пропонуються послуги з естетичної реставрації зубів. У медцентрі працюють професійні лікарі з великою практикою, це дозволяє їм швидко впоратися з будь-якими поставленими завданнями. В ході робіт використовуємо сучасне обладнання для діагностики і лікування, а також кращі матеріали.

Крім естетичної реставрації, надаємо послуги з професійної гігієни ротової порожнини, відновленню і реконструкцію зубів, протезування, імплантації. До нас можуть звернутися маленькі пацієнти за ортодонтії та стоматологією.

Кожен наш пацієнт може розраховувати на професійне консультування, а також підбір індивідуального плану лікування. Наші кабінети облаштовані сучасними меблями, тому процедури проводяться в комфортних умовах.

Відзначимо, що на естетичну реставрацію зубів ціна розраховується для кожного пацієнта в індивідуальному порядку з урахуванням деяких факторів. Це обсяг робіт, складність, використовувані матеріали тощо. Для постійних клієнтів робимо знижки в ціні. Своїм пацієнтам гарантуємо комфортне та безболісне лікування з відмінним результатом робить вартість послуг цілком прийнятною!