У сучасному світі імплантація зубів набирає все більше популярності. Якщо раніше про зубних імплантатах ми чули тільки з американських фільмів і новин, то на сьогоднішній день це стає цілком доступною процедурою та альтернативної зубних протезів. Насправді імплантат – це основа для майбутнього протеза або коронки. Часто це поняття плутають зі штифтом. Головна відмінність штифта від імплантату в тому, що штифт вкручують в корінь зруйнованого зуба, а імплантат – коли зуб відсутній повністю разом з коренем.

Як відбувається імплантація зуба?

Імплантація – ще одна технологія відновлення зуба з хірургічним втручанням. Процедура має на увазі під собою вживлення в кісткову тканину штучного імплантат. Він представляє з себе саморіз, який виготовляють з титану, який вкручують на місце відсутнього зуба.

Імплантація зубів складається з трьох основних процесів.

Імплантація зубів етапи:

 1. приживлення імплантанта;
 2. установка надкостной конструкції;
 3. постановка ортопедичної конструкції (коронки).

Для початку, проводиться процедура остеоінтеграції – приживлення самого імплантату. Титановий «саморіз» ввинчивают в кісткову тканину щелепи на місце кореня зуба, який відсутній. Для того, щоб імплантат прижився і закріпився, пацієнту потрібно близько 6 місяців, деяким може бути досить і 3-4 місяців. Процес приживання індивідуальний і повністю залежить від організму пацієнта.

Існує думка, що імплантати часто не приживаються і відторгаються людським організмом. Це всього лише міф, сучасні технології розробляють конструкції, які в 98% випадків успішно пристосовуються до людської кісткової тканини.

Наступним етапом стане фіксація проміжного елемента, який в медицині називається абатмент. Він виконує сполучну функцію між имплантантом і майбутнім протезом.

І тільки після перших двох етапів на імплантат встановлюється протез або коронка, принцип виготовлення якої не особливо відрізняється при протезуванні зубів.

Вибір імплантату повністю залежить від клінічної ситуації конкретного клієнта і особливостей кісткової тканини.

Переваги імплантації зубів

Дуже часто перед пацієнтом стоїть проблема вибору – поставити зубний протез або зробити імплантацію. Звичайно, існує кілька основних факторів, за якими відбувається визначення пацієнта:

 • Ціна процедури – імплантація зубів перевищує вартість протезування;
 • Залежно від кількості зубів, які підлягають відновленню. Якщо необхідно відновити тільки один зуб, то депульпація і обточування сусідніх зубів не має сенсу;
 • Інші медичні показання.

Якщо ж ніяких протипоказань немає, то імплантація-найбільш правильне рішення, тому що це більш надійна технологія протезування.

Основні переваги імплантації:

 • Коронки, встановлені на імплантат НЕ розхитується, на відміну від мостових протезів;
 • Під коронки не потрапить жодна їжа;
 • Якісні імплантати можуть прослужити пацієнтові все життя, в той час як робити заміну мостів необхідно раз в 10 років;
 • Зуби, які знаходяться поруч з підметом імплантації, не вимагають видалення нервів, тим самим залишаються здоровими;
 • Відмінна альтернатива знімних протезів, які ризикують випасти або можуть викликати блювотний рефлекс у пацієнта.

Клініка «Галсі»

Краща клініка «Галсі» проводить імплантацію зубів в Одесі. У нашому медичному центрі працюють кращі професіонали, включаючи терапевтів, ортопедів і хірургів.

Варто зазначити, що імплантація зубів повинна проводитися під чітким керівництвом стоматолога-ортопеда спільно з хірургом і імплантологом.

Звернувшись до наших фахівців, Ви отримаєте консультацію фахівців. Якщо пацієнту необхідна імплантація зуба, лікар запропонує план по здійсненню даного процесу.

Вартість імплантації зуба залежить від клінічної ситуації кожного пацієнта окремо. Однак ціни на основні послуги медичного центру «Галсі», вказані на нашому сайті.

Ми пропонуємо нашим клієнтам:

 1. Краще обслуговування в місті Одеса;
 2. Гарантію на всі види послуг, що надаються;
 3. Кращих кваліфікованих фахівців.

Ви можете записатися на консультацію за номерами телефону, зазначені на офіційному сайті клініці. Або ж в онлайн режимі на сайті, натиснувши кнопку «записатися на консультацію».

Наша команда професіоналів зробить Вам голлівудську посмішку.