У ротовій порожнині кожної людини живуть мільярди різних бактерій. В результаті накопичення можуть утворюватися захворювання зубів та ураженняясен. Ви повинні постійно дотримуватися правил гігієни порожнини рота. Регулярне чищення, полоскання протимікробними препаратами і використання зубної нитки допомагає попередити розмноження бактерій і підтримувати здоров’я зубів. Не завадить також дотримуватися спеціальних дієт, з мінімальною кількістю солодкої і кислої їжі.

Регулярне чищення зубів, мінімум – двічі на день. Розміри і форма вашої зубної щітки повинні відповідати вашим вимогам. Використання антимікробної зубної пасти, що містить фтор, допомагає захистити зуби від утворення зубного нальоту і його перетворення в карієс. Для очищення недосяжних для щітки проміжків між зубами необхідно використовувати зубну нитку, хоча б раз в день. Також зубна нитка має важливе значення для запобігання захворювань ясен.

Професійне відбілювання зубів

Відбілювання зубів може проводитися як в медичному центрi ГАЛСІ, так і вдома. В обох випадках використовуються препарати на основі перекису водню (від 3% до 20% для “домашніх” препаратів і від 15% до 43% для “лікарняних”). Для відбілювання зубів в домашніх умовах необов’язково зробити кілька візитів до стоматолога. Щоб відновити білизну зубів, потрібно зробити знімок зубів, відповідно до якого буде виготовлена капа. З її допомогою в протягом 2-4 тижнів зможете відновити білизну ваших зубів.

У стоматологічних клініках дана процедура може проходити з використанням різних способів, проте найновішою, найшвидшою та найбезпечнішої у застосуванні є системи світлового відбілювання Beyond. На зуби наноситься спеціальний очищаючий гель, активація якого відбувається за допомогою світла. На відміну від інших систем світлового відбілювання, в яких використовується ультрафіолет, який може пошкодити слизові оболонки ротової порожнини, в системі Beyond використовується м’яке біле світло від галогенних ламп.

Внаслідок використання спеціальних очисних речовин та найновітніших технологій потрібно всього півгодини, що є порівняно невеликою витратою часу порівняно з іншими способами, на підготовку і проведення якиих потрібно кілька годин. Внаслідок великої глибини очищення, відбілювання можливо до 12 тонів, тому можливе видалення навіть застарілого зубного каменю.

Після процедури відбілювання ви маєте протягом мінімум однієї доби утримуватися від прийому їжі, в якій присутні барвники, а також скоротити кількість викурених цигарок.