Свій маленький круглий ювілей відзначає Галсi. За цей час наша клініка домоглася відмінних результатів і досягнень. У наc здоров’ям Ваших зубів займається команда висококваліфікованих фахівців з багаторічним досвідом.

Стоматология в ОдессеВ роботі використовуємо тільки якісні і екологічно чисті новітні матеріали, постійно впроваджуємо інноваційні методи лікування і протезування. За 10 років роботи ми зарекомендували себе як багатопрофільний медичний центр для дорослих і дітей.

Здорові та міцні зуби, білосніжна посмішка – це не тільки чарівність і краса, а й ознака здорового і правильного догляду за зубами і порожниною рота.

Регулярне відвідування стоматолога, профілактика і лікування дефектів ротової порожнини дозволить запобігти серйозним проблемам з зубами, аж до їх руйнування.

Поєднуючи високу якість надаваних медичних послуг та доступну вартість, наша клініка змогла заслужити довіру своїх пацієнтів. Клієнти довіряють нам здоров’я своїх зубів і повертаються до нас знову. Безкоштовна консультація наших фахівців дозволять своєчасно виявити проблеми з зубами.

Види і вартість послуг

Ми пропонуємо ряд професійних послуг:

 1. Діагностика,
 2. Лікування зубів і ясен,
 3. Імплантація та протезування зубів,
 4. Здійснює профілактичний огляд,
 5. Частка і відбілювання зубів,
 6. Брекети,
 7. Дитяча стоматологія.

Ви можете ознайомитися з повним описом послуг на сайті. Так само, там Ви зможете знайти багато позитивних відгуків про роботу наших фахівців і якості послуг, що надаються, і тоді у Вас не залишиться сумніву, щоб відвідати наш стоматологічний кабінет.

Остаточна вартість послуг залежить від кількості виконаної роботи і ціни матеріалів. Розрахунок платних послуг здійснюється за прайс-листом. Ціни здивують Вас своєю приемлемостью і доступністю, тому пройти лікування в Галсi може дозволити собі будь-який житель.

Дитяча стоматологія

Головна відмінність дорослого лікаря від дитячого, в тому, що йому доводиться бути «зубним психологом». Тільки хороший дитячий лікар стоматолог може знайти правильний підхід до дитини, тоді весь процес огляду і лікування пройде швидко і безболісно. Наші чуйні лікарі нададуть допомогу маленьким пацієнтам без шкоди для їхньої психіки.Стоматология в Одессе недорого

Переваги:

 1. Високий рівень професіоналізму лікарів,
 2. Ми працюємо тільки по системі співвідношення ціни і якості,
 3. Використовуємо тільки сучасні методи лікування та протезування,
 4. Здійснюємо комплексний підхід до лікування,
 5. Передове технічне оснащення клініки, дає можливість здійснювати лікування будь-якої складності.

Хороший лікар-стоматолог – людина, якій Ви довіряєте здоров’я своїх зубів. Звернувшись в нашу клініку, Ви знайдете здорові і міцні зуби. Телефонуйте і записуйтеся до нас на консультацію!

Гарантуємо якість надаваних медичних послуг.