Наявність карієсу у жінки під час вагітності – це бомба, яка може вибухнути в будь-який момент.

Кіста під час вагітності

Коли карієс не лікується, ситуація може дійти до періодонтиту – запалення оболонки кореня зубів. Організм може самостійно блокувати поширення інфекції на кісткову тканину, за допомогою створення кісти. Кіста – це утворення доброякісного характеру у вигляді наповненого рідиною міхура. Спочатку, утворення дійсно виконує захисну функцію від поширення інфекції. Якщо процес виходить з під контролю, наслідки можуть бути незворотними.

Чим загрожує утворення кісти?

  • Кісткова тканина може заразитися і починається процес руйнування;
  • Сильні больові відчуття;
  • Поява набряку з гнійним наповненням;
  • Може підвищитися температура тіла.

Такі симптоми дуже небезпечні для вагітної жінки, тому необхідно термінове лікування кісти зуба, щоб не довести ситуацію до зараження плода.

Єдиним способом лікування кісти є видалення. Коли ступінь ураження не критична, лікар може відстрочити операцію до закінчення вагітності. В іншому випадку необхідно проводити втручання після закінчення другого триместру. З точки зору безпеки, на сьогоднішній день розроблено декілька альтернативних анестезії без адреналіну, які можна використовувати при лікуванні вагітних жінок. Лікування зубів під загальним наркозом під час вагітності протипоказано. Також, можливі рентгени зі спеціальним захистом і мінімальним опроміненням.

Наші ціни

Є кілька основних причин, через які люди відкладають консультацію і лікування зубів:

  1. Відсутність вільного часу в зв’язку з роботою або іншими життєвими клопотами;
  2. Страх. Не секрет, що дуже багато людей бояться стоматологів і болю, яка може виникнути в процесі лікування;
  3. Вартість. Стоматологічні послуги несуть за собою непередбачені грошові розтрати та до тих пір, поки не з’являються гострі больові відчуття або зовнішні видозміни у вигляді флюсу, люди відтягують похід до лікаря.

Сімейний авторський медичний центр «Галсі» пропонує своїм пацієнтам лікування на вищому рівні. У команді клініки практикують кращі лікарі-стоматологи з багаторічним досвідом: терапевти, ортопеди, хірурги.

Вартість лікування зубів вказана на офіційному сайті клініки в розділі «Послуги та ціни», де можна вибрати напрямок і необхідну послугу. Таким чином, можна відразу зробити розрахунок грошових коштів, які доведеться витратити при виникненні тієї чи іншої проблеми.

Необхідно знати, що не слід чекати, коли виникнуть больові відчуття і глибокий карієс в зубах. Особливо це стосується жінок, які планують вагітність або вже виношують дитину. У цей період жіночий організм ослаблений, і всі проблеми починають турбувати і проявлятися саме під час вагітності.

Проведення регулярного огляду і моментальне рішення виникаючих проблем убезпечать від освіти інфекційних захворювань і хірургічного втручання.