fbpx

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Загрузити
(виберiть файл)

Одеса, вул. Літературна 12, Офіс 105

+38 (050) 777-46-66

Передзвонiть менi

Останні новини

254 25.07.2019

Хто такий лікар гнатології і навіщо він потрібен?

Гнатологія - це відносно "молодий" підрозділ стоматології, який вивчає стоматологічний комплекс, що складається з жувальних м'язів, зубів, пародонту та скронево-нижньощелепного суглоба. Як наука, гнатології вивчає анатомо-геометричну будову черепа, біологічну механіку нижньої і верхньої щелеп, функції вимови звуків і жування. Також ця наука охоплює взаємозв'язок між станом хребта, кістково-м'язового скелета з зубами і щелепним апаратом. (більше…)

Детальніше
321 27.05.2019

Рентген зубів – перший крок якісного лікування ваших зубів

Рентгенографічне дослідження зубів дає можливість лікарю поставити точний діагноз і проводити правильне лікування стоматологічного захворювання. Дана процедура абсолютно безболісна для пацієнта. У стоматології рентген проводять в тих випадках, коли є необхідність обстежити недосяжні  для огляду тканини або ділянки зубів - корені і внутрішні порожнини щелеп. (більше…)

Детальніше
492 15.03.2019

Що таке керамічні вініри і як вони дарують гарну посмішку

Установка зубних вінірів - це один з найкращих способів відновлення красивої посмішки, що ідеально підходить для людей з щілинами між зубами, неправильною формою і потемнінням емалі. Варто зазначити, що цей метод реконструкції є перманентним, тому перед застосуванням слід дізнатися про нього більше. (більше…)

Детальніше
483 13.02.2019

Відновлення зубів за допомогою фотокомпозитного пломбування

Мета сучасної стоматології - не тільки пломбування, але і відновлення функції зубів і відтворення їх первісної форми. Позбавлення від больових відчуттів - лише половина справи, кожен зуб має виглядати естетично і сприяти жуванню. (більше…)

Детальніше
7 18.01.2019

Гігієна зубів і порожнини рота

У ротовій порожнині кожної людини живуть мільярди різних бактерій. В результаті накопичення можуть утворюватися захворювання зубів та ураженняясен. (більше…)

Детальніше
468 20.11.2018

Зубна щітка як засіб для профілактики карієсу

Одних з основних засобів профілактики карієсу і багатьох інших хвороб ротової порожнини (як зубів, так і ясен) є регулярне чищення. Чистити зуби бажано після кожного прийому їжі, і обов'язково - перед сном. Якість цієї процедури наполовину залежить від зубної щітки. (більше…)

Детальніше

Нас легко знайти

Контакти:

  • Адрес клініки:
  • Україна, м. Одеса, вул. Літературна 12,
    Офіс 105
  • Графiк роботы:
    • ПН-ПТ - 9:00 до 18:00;
    • СБ-ВС - выходной
Подивитись на карті