Наш заклад  вже кілька років співпрацює з компанією B & B, ми встановлюємо імплантати цього італійського бренду і робимо наших пацієнтів трохи італійцями.
Між іншим, B & B – італійські імплантати №1 і багато італійських зірок кіно і музики повернули собі посмішки саме завдяки цій компанії з 27-річною історією.
Українські знаменитості також завдячують своїми посмішками B & B та GALSI!
Кілька днів тому до нашої клініки звернувся Дмитро Черницький, відомий киянин, засновник компанії Run Ukraine.
Дмитро і його команда організують наймасовіші українські бігові заходи.
За операцію # ПовернемоДмитруПосмішку взявся Сергій Гулюк, який назвав цей випадок одним з найцікавіших у своїй багаторічній практиці.
А Дмитро, як і багато пацієнтів, які потребують імплантації, був порядком здивований тим, що насправді це не боляче і не довго, як він думав.
Бажаємо Дмитру успіхів і більше яскравих і щирих посмішок, адже ми дуже старалися!

#ВернемУлыбкуДиме – Galsi Dental

Наша клиника уже несколько лет сотрудничает с компанией B&B Dental Ukraine, мы устанавливаем имплантаты этого итальянского бренда и делаем наших пациентов немного итальянцами.Между прочим, B&B – итальянские имплантаты №1 и многие итальянские звезды кино и музыки вернули себе улыбки именно благодаря этой компании с 27-летней историей.Украинские публичные люди также благодарят B&B! Несколько дней назад у нас в клинике появился Дмитрий Черницкий, известный киевлянин, основатель компании Run Ukraine. Дмитрий и его команда организуют самые массовые украинские беговые мероприятия.За операцию #ВернемУлыбкуДиме взялся Сергей Гулюк, который назвал этот случай одним из самых интересных в своей многолетней практике.Мы обязательно покажем красоту, которая получилась в итоге.А Дмитрий, как и многие пациенты, которым необходима имплантация, был порядком удивлен тем, что на самом деле это не больно и не долго, как он думал.Желаем Дмитрию успехов и больше ярких и искренних улыбок, ведь мы очень старались!https://www.galsi-dental.com.ua/proekt-vernem-ulyibku-dime/

Опубліковано ГАЛСИ – медицинский центр Вівторок, 23 жовтня 2018 р.