Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Загрузити
(виберiть файл)

Послуги стоматології

Натисніть на картинку, щоб дізнатися більше про послугу

НАЙКРАЩІ СТОМАТОЛОГИ ОДЕСИ

Нажаль, проблеми з зубами є постіними супутниками сучасної людини, а стоматологи є одними з найчастіше відвідуваних лікарів. Саме тому надзвичайно важливо знайти досвідченого та кваліфікованого спеціаліста. Висококласний зубний лікар, всупереч усталеним стереотипам про професію, не завдасть болю, і з ним ви завжди будете комфортно себе почувати в стоматологічному кріслі. Обираючи стоматолога на постійній основі, ви можете не турбуватися щодо можливих неприємних відчуттів, адже лікар вже знайомий з вашою історією хвороби і завжди робитиме усе необхідне для вашого здоров’я.

В Одесі є величезна кількість зубних клінік, але саме стоматологічний центр «Галсі» є одним з небагатьох місць, де ви зможе знайти оптимальне співвідношення якості послуг, що надаються за більш ніж приємними і справедливими цінами. Наша клініка вже досить довго працює в сфері медичних послуг і всі наші співробітники, як лікарі, так і медсестри, мають багаторічний досвід в цій галузі.

Ви можете записатися на огляд як в індивідуальному порядку, так і всією родиною. Фахівці нашого центру завжди проявляють максимальну увагу до найменших скарг пацієнтів, тому ви можете спокійно довірити нам здоров’я ваших зубів і ясен.

Наші послуги

У стоматологічному центрі «Галсі» ви можете пройти обстеження і лікування у таких фахівців:

 1. Терапевт – лікування карієсу, пульпіту і захворювань ясен. Загальний огляд, діагностика і терапія.
 2. Хірург – радикальне хірургічне лікування стоматологічних проблем: видалення зуба або кісти, підготовка до імплантації.
 3. Дитячий стоматолог – лікування будь-яких дитячих проблем з зубками і яснами. Ми гарантуємо індивідуальний та делікатний підхід до кожної дитини.
 4. Ортодонт – корекція нерівностей зубного ряду, виправлення кривих зубів та неправильного прикусу.
 5. Ортопед – імплантація і протезування.
 6. Гігієніст – профілактична гігієнічна чистка та чистка за показаннями, відбілювання зубів сучасними методами.

Також в клініці «Галсі» ви можете пройти унікальні лікувальні процедури – плазмоліфтінг і плазмотерапія. Плазмотерапія вважається найбільш сучасною та, головне, найбільш безпечною малоінвазивної методикою омолодження шкіри обличчя. А за допомогою Плазмоліфтінг можна вирішити широкий спектр проблем з яснами і кістками щелепи. Фактично, плазмоліфтінг дозволяє відновити навіть сильно пошкоджені м’які і тверді тканини ротоовї порожнини.

Зв’яжіться з нами

Наші постійні клієнти впевнені, що лише в клініці «Галсі» можна отримати найкращі профілактичні та лікувальні стоматологічні послуги. Ми пропонуємо вам переконатися в цьому особисто! Записуйтеся до нас на прийом або первинний огляд без черг,  зателефонувавши адміністратору, який запише вас на консультацію на будь-який зручний час, або замовивши зворотний дзвінок, залишивши свій номер телефону в спеціальній формі у нас на сайті.

Телефоном ви зможете уточнити діючі ціни на всі послуги, які надаються в нашій клініці, а також задати будь-які питання і отримати безкоштовну консультацію щодо видів та особливостей різних методів лікування.

Не відкладайте лікування зубів на завтра, адже кожен день зволікання – це фізичний і психологічний дискомфорт. Телефонуйте в клініку «Галсі» і зробіть перший крок до своєї нової сліпуче красивою усмішці!

Нас легко знайти

Контакти:

 • Адрес клініки:
 • Україна, м. Одеса, вул. Літературна 12,
  Офіс 105
 • Графiк роботы:
  • ПН-ПТ - 9:00 до 18:00;
  • СБ-ВС - выходной
Подивитись на карті