fbpx

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Загрузити
(виберiть файл)

Одеса, вул. Літературна 12, Офіс 105

+38 (050) 777-46-66

Передзвонiть менi

Послуги медичного центру

Натисніть на картинку, щоб дізнатися більше про послугу

НАЙКРАЩИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ОДЕСИ

Нажаль, проблеми з зубами є постіними супутниками сучасної людини, а стоматологи є одними з найчастіше відвідуваних лікарів. Саме тому надзвичайно важливо знайти досвідченого та кваліфікованого спеціаліста. Висококласний зубний лікар, всупереч усталеним стереотипам про професію, не завдасть болю, і з ним ви завжди будете комфортно себе почувати в стоматологічному кріслі. Обираючи стоматолога на постійній основі, ви можете не турбуватися щодо можливих неприємних відчуттів, адже лікар вже знайомий з вашою історією хвороби і завжди робитиме усе необхідне для вашого здоров’я.

В Одесі є величезна кількість зубних центрів, але саме медичний центр «Галсі» є одним з небагатьох місць, де ви зможе знайти оптимальне співвідношення якості послуг, що надаються за більш ніж приємними і справедливими цінами. Наша клініка вже досить довго працює в сфері медичних послуг і всі наші співробітники, як лікарі, так і медсестри, мають багаторічний досвід в цій галузі.

Ви можете записатися на огляд як в індивідуальному порядку, так і всією родиною. Фахівці нашого центру завжди проявляють максимальну увагу до найменших скарг пацієнтів, тому ви можете спокійно довірити нам здоров’я ваших зубів і ясен.

Наші послуги

У медичному центрі «Галсі» ви можете пройти обстеження і лікування у таких фахівців:

 1. Терапевт – лікування карієсу, пульпіту і захворювань ясен. Загальний огляд, діагностика і терапія.
 2. Хірург – радикальне хірургічне лікування стоматологічних проблем: видалення зуба або кісти, підготовка до імплантації.
 3. Дитячий стоматолог – лікування будь-яких дитячих проблем з зубками і яснами. Ми гарантуємо індивідуальний та делікатний підхід до кожної дитини.
 4. Ортодонт – корекція нерівностей зубного ряду, виправлення кривих зубів та неправильного прикусу.
 5. Ортопед – імплантація і протезування.
 6. Гігієніст – профілактична гігієнічна чистка та чистка за показаннями, відбілювання зубів сучасними методами.

Також в медичному центрі «Галсі» ви можете пройти унікальні лікувальні процедури – плазмоліфтінг і плазмотерапія. Плазмотерапія вважається найбільш сучасною та, головне, найбільш безпечною малоінвазивної методикою омолодження шкіри обличчя. А за допомогою Плазмоліфтінг можна вирішити широкий спектр проблем з яснами і кістками щелепи. Фактично, плазмоліфтінг дозволяє відновити навіть сильно пошкоджені м’які і тверді тканини ротоовї порожнини.

Зв’яжіться з нами

Наші постійні клієнти впевнені, що лише в медичному центрі «Галсі» можна отримати найкращі профілактичні та лікувальні стоматологічні послуги. Ми пропонуємо вам переконатися в цьому особисто! Записуйтеся до нас на прийом або первинний огляд без черг,  зателефонувавши адміністратору, який запише вас на консультацію на будь-який зручний час, або замовивши зворотний дзвінок, залишивши свій номер телефону в спеціальній формі у нас на сайті.

Телефоном ви зможете уточнити діючі ціни на всі послуги, які надаються в нашій клініці, а також задати будь-які питання і отримати безкоштовну консультацію щодо видів та особливостей різних методів лікування.

Не відкладайте лікування зубів на завтра, адже кожен день зволікання – це фізичний і психологічний дискомфорт. Телефонуйте в сімейний центр «Галсі» і зробіть перший крок до своєї нової сліпуче красивою усмішці!

Нас легко знайти

Контакти:

 • Адреса:
 • Україна, м. Одеса, вул. Літературна 12,
  Офіс 105
 • Графiк роботы:
  • ПН-ПТ - 9:00 до 18:00
  • СБ-ВС - Вихідний
Подивитись на карті