fbpx

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Загрузити
(виберiть файл)

Дитяча стоматологія

Запрошуємо вас з дітьми в «Галсi» на регулярні огляди, і тоді в більшості випадків можна буде обійтися профілактичними заходами

  • Навчання правилам гігієни
  • Сріблення каріозної порожнини молочного зуба
  • Герметизація фісур постійного зуба
  • Лікування середнього карієсу

Подбайте про здоров'я Ваших зубів

Медичний центр «Галсi» завжди радий бачити у себе маленьких пацієнтів будь-якого віку і готовий допомогти їм у вирішенні найрізноманітніших проблем.

Виберiть необхiдну послугу зi списку:

  • Навчання правилам гігієни
  • Сріблення каріозної порожнини молочного зуба
  • Герметизація фісур постійного зуба
  • Лікування середнього карієсу фотокомпозитом
  • Лікування середнього карієсу стеклоіномером
  • Замовити зворотний дзвінок з решти питань

Вартiсть послуги:

Запишіться на ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД!

Тут вас чекають досвідчені уважні лікарі, які володіють сучасними техніками діагностики та лікування і вміють знайти підхід до кожної дитини.

Заявка на огляд

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Дитяча стоматологія

ДИТЯЧИЙ СТОМАТОЛОГ ЗОВСІМ НЕ СТРАШНИЙ . Багато дорослих панічно бояться зубного лікаря через невеселих спогадів з дитинства. Боляче, неприємно, страшно - ось перше, про що більшість з нас думає, коли з'являється необхідність відвідати дитячого стоматолога в Одесі.

На щастя, часи змінилися на краще: сучасні технології, обладнання, спеціальні матеріали і всілякі засоби дозволяють дбайливо і безболісно доглядати за дитячими зубами, навіть якщо довелося поставити брекети Вашій дитині.

ПЛАНУЄМО ПЕРШИЙ ВІЗИТ ДО ЛІКАРЯ
Найголовніше, щоб батьки якомога раніше задумалися про здоров'я зубів і ясен свого малюка. Перший візит до дитячого стоматолога рекомендується зробити при прорізуванні у дитини молочних зубок - потрібно переконатися, що процес проходить нормально. Крім того, досвідчений лікар підкаже, як полегшити страждання малюка і попередити розвиток різних захворювань.

Надалі дитячого стоматолога варто відвідувати два рази на рік з метою профілактики. Такий графік дозволить на ранніх стадіях виявити і усунути будь-які порушення - будь то запалення ясен, травми, патології, карієс або неправильний прикус. Турбота про молочних зубах дуже важлива - саме від неї залежить здоров'я постійних (корінних) зубів.

До СТОМАТОЛОГУ - БЕЗ сліз і криків
Не секрет, що стоматологічні послуги в державних дитячих поліклініках залишають бажати кращого. На жаль, в більшості випадків з різних причин там не забезпечуються належний професійний комплексний підхід до профілактики та лікування ротової порожнини, а також гідний сервіс по вирівнюванню зубів в Одесі, установки брекетів і інших послугах ортодонтії в Одесі.

Дитяча стоматологія в Одесі: турбота і досвідчені професіонали!
Медичний центр «Галсi» завжди радий бачити у себе маленьких пацієнтів будь-якого віку з різними проблемами.
Тут вас чекають досвідчені уважні лікарі, які володіють сучасними техніками діагностики та лікування і вміють знайти підхід до кожної дитини. У своїй практиці ми використовуємо новітнє обладнання, а також ефективні та безпечні матеріали (знеболюючі, пломбувальний матеріал) від найнадійніших виробників з Європи, США, Ізраїлю.

Ми розуміємо, як це важливо - сформувати позитивне сприйняття дитиною стоматолога. Тому ми робимо все, щоб у маленького чоловічка не залишилося в пам'яті неприємні спогади, і щоб в майбутнє ходив до дантиста без остраху і переживань.