fbpx

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Загрузити
(виберiть файл)

Дитяча стоматологія

Запрошуємо вас з дітьми в «Галсі» на регулярні огляди, і тоді в більшості випадків можна буде обійтися профілактичними заходами.

  • Навчання правилам гігієни
  • Сріблення каріозної порожнини молочного зуба
  • Герметизація фісур постійного зуба
  • Лікування середнього карієсу

Подбайте про здоров'я Ваших зубів

Стоматологічний центр «Галсі» завжди рад бачити у себе маленьких пацієнтів будь-якого віку з різними проблемами.

Виберiть необхiдну послугу зi списку:

  • Навчання правилам гігієни
  • Сріблення каріозної порожнини молочного зуба
  • Герметизація фісур постійного зуба
  • Лікування середнього карієсу фотокомпозитом
  • Лікування середнього карієсу склоіномером
  • Замовити дзвінок з інших питань

Вартiсть послуги:

ОТРИМАЙТЕ ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД СТОМАТОЛОГА!

Тут вас чекають досвідчені уважні лікарі, які володіють сучасними техніками діагностики та лікування і вміють знайти підхід до кожної дитини

Заявка на огляд стоматолога

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Дитяча стоматологія

ДИТЯЧИЙ СТОМАТОЛОГ ЗОВСІМ НЕ СТРАШНИЙ. Багато дорослих панічно бояться зубного лікаря через невеселих спогадів з дитинства. Боляче, неприємно, страшно – ось перше, про що більшість з нас думає, коли з’являється необхідність відвідати дитячого стоматолога в Одесі.

На щастя, часи змінилися на краще: сучасні технології, обладнання, спеціальні матеріали і всілякі засоби дозволяють дбайливо і безболісно доглядати за дитячими зубами, навіть якщо довелося поставити брекети в Одесі Вашій дитині.

ПЛАНУЄМО ПЕРШИЙ ВІЗИТ ДО ЛІКАРЯ
Найголовніше, щоб батьки якомога раніше задумалися про здоров’я зубів і ясен свого малюка. Перший візит до дитячого стоматолога рекомендується зробити при прорізуванні у дитини молочних зубок – потрібно переконатися, що процес проходить нормально. Крім того, досвідчений лікар підкаже, як полегшити страждання малюка і попередити розвиток різних захворювань.

Надалі дитячого стоматолога варто відвідувати два рази в рік з метою профілактики. Такий графік дозволить на ранніх стадіях виявити і усунути будь-які порушення – будь то запалення ясен, травми, патології, карієс або неправильний прикус. Турбота про молочні зуби дуже важлива – саме від неї залежить здоров’я постійних (корінних) зубів.

ДО СТОМАТОЛОГА – БЕЗ СЛІЗ І КРИКІВ
Не секрет, що стоматологічні послуги в державних дитячих поліклініках залишають бажати кращого. На жаль, в більшості випадків з різних причин там не забезпечуються належний професійний комплексний підхід до профілактики та лікування ротової порожнини, а також гідний сервіс по вирівнюванню зубів в Одесі, установки брекетів і інших послугах ортодонтії в Одесі.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ В ОДЕСІ «ГАЛСІ»: ТУРБОТА І ДОСВІДЧЕНІ ПРОФЕСІОНАЛИ!

Медичний центр «Галсі» завжди рад бачити у себе маленьких пацієнтів будь-якого віку з різними проблемами.

Тут вас чекають досвідчені уважні лікарі, які володіють сучасними техніками діагностики та лікування і вміють знайти підхід до кожної дитини. У своїй практиці ми використовуємо новітнє обладнання, а також ефективні та безпечні матеріали (знеболюючі, пломбувальний матеріал) від найнадійніших виробників з Європи, США, Ізраїлю.

Ми розуміємо, як це важливо – сформувати позитивне сприйняття дитиною стоматолога. Тому ми робимо все, щоб у ваших малюків не залишилося в пам’яті неприємних спогадів, і щоб в майбутньому він ходив до дантиста без остраху і переживань.