Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Загрузити
(виберiть файл)

ГІГІЄНА І ВІДБІЛЮВАННЯ

Процедура гігієни порожнини рота в клініці Одеси - «Галсі-Дентал»

Потурбуйтесь про здоров'я ваших зубів

Зуби здаються вам недостатньо білосніжними? Ця проблема знайома багатьом. Причин потемніння може бути дуже багато: часте вживання чаю, соків або кави, куріння і навіть прийом деяких медикаментів. На щастя, сьогодні доступна така процедура, як відбілювання зубів, і наші фахівці допоможуть вам привести в порядок ротову порожнину.

Виберiть необхiдну послугу зi списку:

Вартiсть послуги:

ЗАПИШИТЬСЯ ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД СТОМАТОЛОГА!

Дана профілактична процедура сприятливо позначається на стані ясен, дозволяє виявити карієси на ранній стадії і визначити природний колір емалі зубів, що є дуже важливим моментом при подальших реставраціях або протезуванні.

Заявка на огляд стоматолога

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Гігієна і відбілювання в клініці «Галсі-Дентал»

Професійна гігієна ротової порожнини в нашій клініці проводиться наступним чином:
на початку, за допомогою звукового наконечника KAVO SONIC FLEX, гігієніст знімає тверді зубні відкладення, потім повітряним струменем з мікрочастинками карбонату кальцію (KAVO Prophy Perls) ретельно і делікатно очищаються м'які відкладення і зубний наліт. Після цього зуби поліруються спеціальними пастами.

В результаті, всі поверхні зубів набувають блиску і свого природного кольору. Завершується процедура аплікацією фтор-гелю, який сприяє зміцненню і мінералізації емалі. В кінці професійного чищення порожнини рота гігієніст проводить діагностику карієсу на всіх стадіях його розвитку, використовуючи апарат KAVO DIAGNOdent, що дозволяє почати своєчасне лікування.

Наші фахівці не лише проведуть професійну чистку зубів, а й складуть індивідуальні рекомендації з дотримання гігієни в домашніх умовах за допомогою різних зубних паст, щіток, йоршиків і зубних ниток.

Профілактика: для того, щоб зберегти красу і здоров'я зубів, рекомендується відвідувати гігієніста не рідше одного разу на півроку. А в період ортодонтичного лікування або наявності імплантатів в порожнині рота кількість відвідувань призначається індивідуально.

Ми ретельно стежимо за останніми стоматологічними технологіями, тому пропонуємо нашим клієнтам лише найефективніші і найбезпечніші методики, одна з яких - лазерне відбілювання зубів. У порівнянні з іншими техніками, в яких використовуються агресивні засоби і нагрівання, ми застосовуємо інноваційну систему BEYOND. Цей спосіб отримав багато позитивних відгуків від міжнародних експертів і наших клієнтів.

Перед відбілюванням зубів також необхідно провести повну санацію ротової порожнини. У клініці Galsi-Dental обережно і безболісно лікується карієс, забезпечується комплексна гігієна порожнини рота - ми гарантуємо найкращий в Одесі сервіс.

Приходьте і переконайтеся самі!