fbpx

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Загрузити
(виберiть файл)

Реставрація і протезування зубів в Одесі

У медичному центрі Галсi в Одесі ви отримаєте професійну медичну допомогу.

  • Керамічна коронка
  • Керамічний вінір
  • Перебазування знімного протеза

Подбайте про здоров'я Ваших зубів

Наш стоматолог-ортопед надасть консультацію, проведе діагностику і запропонує оптимальний план лікування в залежності від стану ротової порожнини.

Виберiть необхiдну послугу зi списку:

  • Консультація ортопеда
  • Керамічна коронка e.m a x
  • Керамічний вінір e.m a x
  • Перебазування знімного протеза одна щелепа
  • Замовити зворотний дзвінок з решти питань

Вартiсть послуги:

Запишіться на ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД!

Зв'яжіться з нами, щоб отримати консультацію і записатися на прийом до ортопеда в медичному центрі «Галсi»: ми підберемо для вас кращі методи і матеріали!

Заявка на огляд

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Реставрація і протезування зубів в Одесі

ЛІКАР, ЯКИЙ ПОВЕРТАЄ КРАСИВУЮ ПОСМІШКУ.
Всі ми рано чи пізно стикаємося з такою проблемою, як втрата зуба. Кому-то доводиться видаляти зуб через запущеного карієсу, у кого-то кісткові тканини страждають в результаті травми, нарешті, до втрати зубів призводять вікові зміни. Що ж робити, щоб знову відновити гарну посмішку і жувальну функцію?

Стоматолог-ортопед - це фахівець, який займається відновленням і протезуванням зубів. На сьогоднішній день існує величезна кількість методів протезування, тому досвідчений і кваліфікований ортопед зможе підібрати відповідний за вартістю і виконання варіант і для тих, у кого пошкоджений один зуб, і для тих, у кого відсутній цілий зубний ряд.

У мед. центрі «Галсi» ви отримаєте професійну лікарську допомогу при частковому або повному пошкодженні зубів. Наш стоматолог-ортопед надасть консультацію, проведе діагностику і запропонує оптимальний план лікування в залежності від стану ротової порожнини.

ПРОТЕЗУВАННЯ
Ми використовуємо самі передові методи протезування (виготовлення знімних та незнімних конструкцій) і матеріали перевірених зарубіжних виробників.

При частково пошкодженому зубі ми рекомендуємо наступні види реставрації: установка коронок, вкладок і накладок (виниров / Люмініри), використання яких дозволяє максимально зберегти тіло зуба.

У разі відсутності одного або декількох зубів встановлюються імплантанти з коронкою або мостовидні протези.

Всі перераховані конструкції - незнімні, вони повністю імітують власні зуби і забезпечують максимальний комфорт: ви зможете впевнено жувати і посміхатися. Вже через кілька днів після установки ви будете сприймати коронки і імплантанти як «рідні».

У тих випадках, коли відсутня велика кількість зубів, і немає можливості встановити імплантанти, стоматолог-ортопед запропонує знімні протези - бюгельні або пластинкові. Бюгельні за допомогою спеціальних замків кріпляться на збережені зуби, пластинкові - безпосередньо на щелепу. До таких конструкцій звикати доведеться трохи довше, але сучасні технології дозволяють створювати досить зручні і природні протези.

СПОЧАТКУ - ЛІКУЄМО, ПОТІМ протезуючи.
Щоб коронка, імплант або протез прослужили якомога довше, перед їх установкою необхідно провести ретельну підготовчу роботу - санацію ротової порожнини (пошкоджені зуби лікуються або видаляються).