fbpx

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Загрузити
(виберiть файл)

Плазмотерапія в Одесі

У медичному центрі «Галсi» застосовують унікальну методику безоперационного омолодження особи, засновану на використанні власної плазми пацієнта.

  • Плазмоліфтінг обличчя, шиї, пародонту
  • Пробирка I-PRF/A-PRF

Подбайте про здоров'я Ваших зубів

У Галсi застосовують унікальну методику безоперационного омолодження особи, засновану на використанні власної плазми пацієнта - плазмотерапія (PRP-терапія).

Виберiть необхiдну послугу зi списку:

  • Консультація
  • Плазмоліфтінг зони декольте
  • Плазмоліфтінг обличчя
  • Плазмоліфтінг парадонту
  • Плазмоліфтінг сосочків
  • Плазмоліфтінг шиї
  • Пробирка I-PRF
  • Пробирка A-PRF

Вартiсть послуги:

Запишіться на ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД!

Будемо раді допомогти вам.

Заявка на огляд

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Плазмотерапія в Одесі

У медичному центрі «Галсi» застосовують унікальну методику безоперационного омолодження особи, засновану на використанні власної плазми пацієнта - плазмотерапія (PRP-терапія), яка запускає біологічний механізм природного омолодження шкірного покриву. Після ін'єкцій клітини епітелію починають більш активно виробляти колаген, який відповідає за пружність і свіжість шкіри.

Сьогодні величезна кількість людей стикається з такими захворюваннями, як пародонтит. Завдяки сучасним технологічним розробкам в арсеналі стоматології з'явилися нові терапевтичні способи лікування.

Одним з них є плазмоліфтінг. Ця процедура рекомендується пацієнтам, у яких спостерігається прояв запальних або атрофічних захворювань порожнини рота. Крім того, її використовують для активації, а також помітного прискорення відновлення кісткових тканин, які піддалися руйнівним змінам в результаті імплантації або кістково-пластичного хірургічного втручання.

Основне завдання плазмоліфтінга полягає в тому, щоб не просто зупинити розвиток запального процесу пародонту, а й активувати природне відновлення форми ясна, її структури і кольору, а також попередити руйнування кісткових тканин.

Важливо, що метод плазмоліфтінга є абсолютно нешкідливим і безпечним для пацієнта, так як компоненти, що містяться в плазмі крові, є абсолютно природними для людини-це продукт «власного виробництва», він не токсичний і не викликає алергічні реакції або відторгнення.

Показання до застосування:
- профілактика захворювань тканин пародонта,
- гінгівіт,
- генералізований пародонтит 1,2,3 ступеня тяжкості (кровоточивість ясен, рухливість зубів, неприємний запах з порожнини рота),
-локалізованого пародонтит (кровоточивість ясен і рухливість одного або декількох зубів),
-операції імплантації, видалення зуба (прискорюється процес загоєння після оперативних втручань).

Зв'яжіться з нами, щоб отримати консультацію і записатися на прийом до хірурга найближчим часом.