Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Загрузити
(виберiть файл)

Плазмотерапія в Одесі

В нашій клініці застосовують унікальну методику безопераційного омолодження обличчя, засновану на використанні власно плазми пацієнта - плазмотерапія (PRP-терапія).

Потурбуйтесь про здоров'я ваших зубів.

В нашій клініці застосовують унікальну методику безопераційного омолодження обличчя, засновану на використанні власно плазми пацієнта - плазмотерапія (PRP-терапія).

Виберiть необхiдну послугу зi списку:

  • Виготовлення A-PRF згустку
  • Виготовлення A-PRF мембрани
  • Консультація
  • Плазмоліфтинг зони декольте
  • Плазмоліфтинг обличчя
  • Плазмоліфтинг пародонту
  • Плазмоліфтинг сосочків
  • Плазмоліфтинг шиї
  • Пробірка I- PRF
  • Пробірка A-PRF

Вартiсть послуги:

Запишіться на ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД СТОМАТОЛОГА!

Будемо раді допомогти вам впоратися з будь-якими стоматологічними проблемами!

Заявка на огляд стоматолога

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Плазмотерапія в Одесі

У стоматологічному центрі «Галсі» застосовують унікальну методику безопераційного омолодження обличчя, засновану на використанні власної плазми пацієнта - плазмотерапія (PRP-терапія), яка запускає біологічний механізм природного омолодження шкірного покриву. Після ін'єкцій клітини епітелію починають більш активно виробляти колаген, який відповідає за пружність і свіжість шкіри.

Сьогодні величезна кількість людей стикається з такими захворюваннями, як пародонтит. Завдяки сучасним технологічним розробкам в арсеналі стоматології з'явилися нові терапевтичні способи лікування. Одним з них є плазмоліфтінг.

Ця процедура рекомендується пацієнтам, у яких спостерігається прояв запальних або атрофічних захворювань порожнини рота. Крім того, її використовують для активації, а також помітного прискорення відновлення кісткових тканин, які піддалися руйнівним змінам в результаті імплантації або кістково-пластичного хірургічного втручання.

Основне завдання плазмоліфтінгу полягає в тому, щоб не лише зупинити розвиток запального процесу пародонту, а й активізувати природне відновлення форми ясна, її структури і кольору, а також попередити руйнування кісткових тканин.

Важливо, що метод плазмоліфтінгу є абсолютно нешкідливим і безпечним для пацієнта, бо компоненти, що містяться в плазмі крові, є абсолютно природними для людини - це продукт «власного виробництва», він не токсичний і не викликає алергічні реакції або відторгнення.

Показання до застосування:

- профілактика захворювань тканин пародонта,
- гінгівіт,
- генералізований пародонтит 1,2,3 ступеня тяжкості (кровоточивість ясен, рухливість зубів, неприємний запах з порожнини рота),
-локалізований пародонтит (кровоточивість ясен і рухливість одного або декількох зубів),
-операції імплантації або видалення зуба (прискорюється процес загоєння після оперативних втручань).

Будемо раді допомогти вам владнати будь-які стоматологічні проблеми!