fbpx

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Загрузити
(виберiть файл)

ВИДАЛЕННЯ ТА ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ В ОДЕСІ

Основне завдання сучасної хірургічної стоматології – максимальне збереження і/або відновлення здорових тканин. Наші фахівці зроблять все можливе, щоб зберегти ваші зуби.

  • Видалення зуба
  • Установка імплантату

Подбайте про здоров'я Ваших зубів

У медичному центрі «Галсі» працюють досвідчені фахівці стоматологи, на рахунку яких – сотні пацієнтів різного віку і сотні успішних хірургічних операцій різного спрямування і складності.

Виберiть необхiдну послугу зi списку:

  • Видалення 8ч зубів крім ретенованих
  • Видалення зуба просте
  • Видалення зуба складне
  • Видалення молочного зуба
  • Установка імплантату системи В&B Dental + коронка
  • Установка імплантату системи Nobel Biocare + коронка
  • Замовити дзвінок з інших питань

Вартiсть послуги:

Запишіться на ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД!

Будемо раді допомогти вам впоратися з будь-якими стоматологічними проблемами!

Заявка на огляд

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ ТА ІНШІ ОПЕРАЦІЇ

ЯКЩО ТРЕБА ВИРВАТИ ЗУБ І НЕ ТІЛЬКИ
У деяких випадках при лікуванні захворювань м'яких і твердих тканин ротової порожнини (ясна і зуби) неможливо обійтися без втручання хірурга-стоматолога. Це фахівець, до якого направляють при виникненні необхідності оперативного втручання, коли консервативна терапія вже не допомагає.

Саме хірург допоможе вам, якщо потрібно видалити зуб або кісту, якщо стоїть питання про імплантацію зубів, а також у тих випадках, коли доцільним є проведення складних зубозберігаючих операцій. Завдяки інноваційному обладнанню, вдосконаленим методикам, ефективним медичним препаратам та високій кваліфікації наших лікарів всі хірургічні маніпуляції в нашій клініці проводяться максимально дбайливо і практично безболісно.

ЩО МИ ЛІКУЄМО?
Основне завдання сучасної хірургічної стоматології - максимальне збереження і, за можливості, відновлення здорових тканин. Наші фахівці зроблять все можливе, щоб зберегти ваші зуби. До крайніх заходів - видалення, ми вдаємося лише у безнадійних випадках, коли захворювання неможливо зупинити.

У медичному центрі «Галсі» працюють досвідчені фахівці стоматологи, на рахунку яких – сотні пацієнтів різного віку і сотні успішних хірургічних операцій різного спрямування і складності.

ХІРУРГІЧНІ ПРОЦЕДУРИ: ІМПЛАНТАЦІЯ І ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ В ОДЕСІ
Ми проводимо безболісне часткове і повне видалення зубів в Одесі (в тому числі зубів мудрості), здійснюємо пародонтологічні операції (лікування запалень, що вимагає розсічення ясна), виконуємо дентальні імплантації та інші хірургічні процедури, що дозволяють зберегти і відновити зубний ряд або зупинити патологічні процеси.

ЯК МИ ЛІКУЄМО?
Запорука успішного лікування - правильна діагностика, яка дозволяє прийняти правильне рішення щодо подальших дій фахівця.
Перед призначенням будь-якої операції пацієнт проходить обстеження, в якому, за необхідності, бере участь не лише хірург, а й інші фахівці, наприклад, ортопед. Серйозна увага приділяється підбору анестезуючих засобів (в обов'язковому порядку враховуються індивідуальні протипоказання). Залежно від складності операції застосовується місцева або загальна анестезія.

Професійна стоматологічна хірургія в Одесі – «Галсі»

НАШІ ХІРУРГИ
Найбільшу об'єктивну оцінку професіоналізму будь-якого лікаря дають його пацієнти. Ми пишаємося тим, що після відвідин медичного центру «Галсі» люди перестають боятися відвідувань стоматологів і стають нашими постійними клієнтами. Будемо раді допомогти вам владнати будь-які стоматологічні проблеми!

Зв’яжіться з нами, щоб отримати консультацію і записатися на прийом до хірурга в найближчим часом.