fbpx

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Загрузити
(виберiть файл)

Лікування карієсу зубів та ясен в Одесі

Терапія зубів — це комплекс процедур, які дозволяють пацієнту зберегти здоров'я власних зубів і не витрачати величезні кошти на маніпуляції з відновлення гарної посмішки. Одними з найпоширеніших процедур в стоматологічній терапії нашого центру є лікування каналів та карієсу зубів.

  • Пломба з фотокомпозиту
  • Пломбування кореневого каналу
  • Тимчасове пломбування каріозної порожнини

Подбайте про здоров'я Ваших зубів

Надзвичайно важливо розпочати боротьбу з карієсом на початкових етапах, адже без лікування хвороба проникає всередину зуба, і тоді може знадобитися комплекс більш складних і дорогих процедур.

Виберiть необхiдну послугу зi списку:

  • Анестезія
  • Пломба з фотокомпозиту
  • Пломбування 1 го кореневого каналу гарячої гутаперчею
  • Тимчасове пломбування каріозної порожнини дентин-пастою
  • Замовити дзвінок з інших питань

Вартiсть послуги:

Запишіться на ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД!

Стоматолог-терапевт медичного центру може виявити каріозну поразку на ранній стадії. Як правило, в цьому випадку лікування менш болісно.

Заявка на огляд

Ми гарантуємо безпеку Ваших персональних даних. Ваші контакти ніколи не будуть передані третім особам

Лікування зубів і карієсу в Одесі

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ В ОДЕСІ

Нам досить часто доводиться чути про карієс, але мало хто розуміє, що це за хвороба і наскільки серйозні проблеми вона може викликати.

Карієс - це захворювання, яке характеризується руйнуванням твердих тканин зуба. Виділяють кілька стадій:
- Початковий або поверхневий - процес руйнування зуба в межах емалі;
- Середній - порушення кордону емалі та дентину;
- Глибокий - руйнування глибоких шарів дентину.

Стоматолог-терапевт може виявити каріозна поразка на ранній стадії. Як правило, в цьому випадку лікування майже безболісно. Воно передбачає установку пломби, а в окремих випадках лікарі можуть порекомендувати проводення реставрацію зуба, тобто відновлення його форми і кольору. Якщо не звернутися вчасно до лікаря, тоді доводиться лікувати канали.

ПІДГОТОВКА КАНАЛІВ ПЕРЕД ПЛОМБУВАННЯМ
Перед тим, як розпочати лікування каналів стоматолог робить рентген, для уточнення діагнозу. Після підтвердження діагнозу проводять очистку і розширення каналів для їх подальшого пломбування. Після цього стоматолог ставить ліки з тимчасовою пломбою, яка згодом замінюється на постійну. Для того, щоб допомогти організму пацієнта впоратися з інфекцією, лікар може призначити прийом спеціальних препаратів або антибіотиків.

В яких випадках знадобляться послуги пародонтолога?

Якщо ви помічаєте, що:
✓ ясна кровоточать або змінюють колір (стають більш блідими або, навпаки, червоніють);
✓ окістя або сполучна тканина набрякають або, навпаки, зменшуються в об'ємі, оголюючи шийку зуба;
✓ з'явився неприємний запах з рота,
- запишіться на прийом до стоматолога. Швидше за все, вам знадобиться лікування пародонтиту або пародонтозу. Наші досвідчені фахівці допоможуть виявити причину патології і підберуть оптимальну методику лікування на різних етапах захворювання.

ЛІКУВАННЯ ПАРОДОНТИТУ
Набряклість, підвищена чутливість, зубні камені, веерообразное розбіжність і розхитування зубів є основними ознаками парадонтита. Лікування призначається залежно від вираженості і ступеня розвитку захворювання. Загальний курс терапії включає застосування протизапальних і антибактеріальних засобів, крім того може знадобитися протезування - для відновлення зубного ряду. Методика протезування підбирається індивідуально.

ЛІКУВАННЯ ПАРОДОНТОЗУ
Пародонтоз - це остання, найнебезпечніша стадія запального захворювання ясен. Якщо вчасно не звернутися за лікарською допомогою, під ураження підпадає кісткова тканина, відновлення якої вельми проблематично. Тривожні симптоми, які супроводжують пародонтоз - почервоніння і хворобливість ясен, кровоточивість, чутливість до гарячої і холодної їжі, в запущеній стадії - гнійні виділення, усадка ясен, оголення шийки зуба. Лікування ясен в даному випадку починаєьбся з видалення зубного каменю (в тому числі кюретаж), застосування протизапальних засобів та кісткоутворюючих матеріалів, проведення фізіотерапевтичних процедур. Як правило, додатково потрібно проводити протезування зубів (установка коронок, протезів, імплантантів).

У центрі "Галсі" використовуються найсучасніші методики протезування і знеболення, а також довговічні і безпечні матеріали. Всім пацієнтам забезпечується уважне ставлення. Також ми надаємо гарантії на надані послуги. Не відкладайте візит до пародонтолога - чим раніше ви почнете лікування, тим швидше і дешевше можна відновити здоров'я і зовнішній вигляд зубів. Ми рекомендуємо проходити профілактичні огляди у щонайменше двічі на рік.