Нерівні зуби є дуже спірним прикрасою зовнішності. Але якщо підійти до вирішення цього питання своєчасно і звернутися до професійних фахівців, даний дефект залишиться далеко в минулому.

Для всіх тих, хто шукає відповідь на питання, скільки коштує установка брекетів, Одеса об’єднала цілий ряд багатопрофільних клінік і стоматологий, де сучасна медицина дозволяє забезпечити установку брекет-систем виходячи з вашого бюджету і переваг. Серед них МЦ «Галсi», яка використовує високі технології в підході лікування викривлення зубочелюстного апарату.

З чого складається вартість брекет-систем

Як правило, необхідна сума розраховується тільки після повної діагностики та виявлення всіх нюансів в лікуванні. Найчастіше в вартість закладається оплата таких пунктів:

  • Первинний огляд у ортодонта, в процесі якого зроблять знімки, знімуть зліпки з обох щелеп, а також обрахують необхідну модель.
  • Безпосередньопридбання брекет-систем.
  • Установка зазвичай становить 1/3 або 1/2 від загальної вартості всього лікування.
  • Регулярні візити до лікаря для перевірки і регулювання систем.
  • Демонтаж брекетів.
  • При необхідності – установка ретейнера, який закріплює результати лікування. Його вартість становить близько 10 відсотків від загальної ціни.

Найчастіше перед установкою брекетів необхідно ретельно підготувати ротову порожнину: вилікувати карієс, який почався, позбутися від зубних відкладень, прибрати коронки або протези, якщо такі є, видалити зуби мудрості.

Різновиди брекет-систем і їх приблизна ціна

  1. Лігатурні брекети (класична модель) – від 1 500 грн. Вони є в більшій мірі доступними на відміну від інших видів.
  2. Брекети Canon Ultra – від 7 700.
  3. Лінгвальні брекети Одеса стала представляти порівняно недавно і зараз саме вона є найбільш дорогим видом, а й паралельно популярним серед пацієнтів, так як станавівается на внутрішню сторону зубів і ніяк не помітна для оточуючих. Вартість стартує від 37 000 грн.

Схема лікування будується за принципом, на скільки виражено викривлення всіх зубів. Так як саме через таких складнощів відновлення буде тривалішим, а ортодонтичне відновлення дороге. Ну і найважливіше значення надається тому, яку саме брекет-систему пацієнт вибирає: вартість буде залежати від матеріалу виготовлення та виду конструкції.

Необхідно розуміти, що остаточна ціна виправлення дефектів прикусу залежить від унікальних особливостей самого пацієнта, лікування підбирається під конкретний випадок. Сьогодні, серед стоматологічних послуг, в тому числі таких, як установка брекетів Одеса займає високе місце в рейтингу міст Східної Європи. А надати професійну допомогу зможе тільки досвідчений лікар-ортодонт. Рекомендуємо звернутися в «Галсi», де вам допоможуть підібрати оптимальний варіант брекет-систем. Не економте на своє здоров’я та красу.