Однією з найпопулярніших стоматологічних послуг є протезування – спосіб лікування, при якому втрачені в силу різних причин зуби замінюють штучними. Сучасна медицина пропонує декілька варіантів проведення подібної процедури, кожен з яких має свої особливості і різну ціну. Отже, з чого ж складається вартість протезування зубів?

Види протезування зубів

Існує кілька способів заміни втрачених зубів штучними аналогами. Це встановлення:

  1. знімних протезів – застосовують у разі втрати всіх зубів. Конструкції кріплять на ясна і щелепи за допомогою особливих пластин анатомічної форми;
  2. незнімних – використовують для відновлення пошкодженої зубної тканини (тимчасово), а також при відсутності декількох зубів;
  3. імплантів – вживлення в кісткову тканину спеціальних штифтів (імплантів), які надійно фіксуються і з плином часу зростаються з щелепою.

Найдорожчим видом протезування зубів (але при цьому найбільш довговічним) є установка імплантатів. Свою ціну вони виправдовують цілком, так як вимагають заміни в дуже рідкісних випадках. Пацієнт з зубними імплантами після періоду адаптації перестає практично відчувати їх присутність, не відчуває дискомфорт (який може виникнути з носінням протезів іншого типу).

Матеріал виготовлення протеза

Ще один істотний фактор формування остаточної вартості сучасного протезування зубів. Використовують кілька видів матеріалів:

  • кераміка;
  • метал;
  • металокераміка.

Металеві коронки на зубах носили ще наші бабусі і дідусі, це найдемократичніший за ціною вид зубних протезів. Сьогодні метал використовують рідко, віддаючи перевагу кераміці або металокераміці: такі вироби мають не тільки більш привабливим зовнішнім виглядом, але більш комфортні у використанні, хоча, відповідно, коштують дорожче.

Спосіб установки незнімного протеза і обсяг робіт

На вартість даного типу стоматологічних послуг, безумовно, впливає і поточний стан ваших зубів. Якщо пошкодження незначні, доктор може поставити коронку, яка замінює один або два пошкоджених зуба. При більш серйозних дефектах зубного ряду стоїть питання про встановлення моста – конструкції, що з’єднує кілька коронок поруч. Широке поширення останнім часом отримали вініри – особливі тонкі пластини, що маскують естетичні дефекти зубів – потемніння емалі, порушення прикусу, відколені зуби.

Таким чином, фінальна вартість протезування зубів в Одесі складається з декількох чинників, основним з яких є поточний стан ваших зубів. Після ретельного огляду доктор нашої клініки запропонує оптимальний варіант протезування, найбільш підходящий для вас індивідуально. Основне завдання при цьому – забезпечити пацієнтові високу якість життя і комфорт в носінні встановлених зубних протезів, а також вирішити естетичну проблему. Слідкуйте за станом своїх зубів, своєчасно звертайтеся за допомогою до лікаря і довіряйте своє здоров’я виключно професіоналам – таким, як досвідчені стоматологи «Галсі»!